top of page

CENNIK ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH:

30 min. 1 x w tygodniu / 90 PLN

30 min. 2 x w tygodniu / 160 PLN

45 min. 1 x w tygodniu / 130 PLN

45 min. 2 x w tygodniu / 240 PLN

* wszystkie ceny są cenami brutto

Zrzut ekranu 2023-09-6 o 13.41.43.png

Harmonogram zajęć
ul. Obrońców 25
16:00 - 21:00

Pianino

Uczenie na instrumentach klawiszowych przerodziło się w naszą wspólną pasję. Wraz z rosnącym doświadczeniem, udało nam się opracować nie tylko aranżacje wielu świetnych utworów z różnych gatunków muzycznych, ale także autorską metodykę nauczania, która przynosi efekty. Widzimy, ile radości i satysfakcji daje naszym uczniom gra utworów, które znają i lubią. Dlatego podczas naszych zajęć wykorzystujemy aranżacje dopasowane do zainteresowań i poziomu uczniów. Podczas lekcji nie zabraknie ćwiczeń budujących technikę gry, przydatnej teorii oraz niezbędnej w muzykowaniu  improwizacji.

IMG_0864 (1)_edited.jpg

Wokal /
Wokal z akompaniamentem

Zajęcia prowadzone przez Olę mają przede wszystkim wymiar praktyczny. Prześpiewacie wspólnie wiele utworów, które znacie i lubicie. Nie zabraknie ćwiczeń, które pozwolą Wam lepiej poznać i kontrolować swój głos.
Wokal świetnie sprawdza się w połączeniu z grą na pianinie. Podczas zajęć nauczycie się prostych sposobów na akompaniament, który pozwoli Wam czerpać radość z jednoczesnego grania i śpiewania.

Gitara

Konstanty Szemraj to nauczyciel z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Przez ostatnie lata koncertował w wielu miejscach w kraju i zagranicą wykonując muzykę różnorodną stylistycznie, grając na gitarze klasycznej, elektrycznej, akustycznej czy mandolinie. Jako muzyk sesyjny jest znany i ceniony za wirtuozerię i multiinstrumentalność. Występował w produkcjach filmowych, m.in.: Bodo, Boże Ciało, Czas honoru i innych. Podczas lekcji z radością dzieli się swoim doświadczeniem, a także wprowadza w świat muzyki gitarowej, często bardzo różnej gatunkowo. Wybierając zajęcia z Kostkiem, możecie być pewni, że z należytą dokładnością ustawi Wasz aparat techniczny, tak aby gra na gitarze przynosiła jak najwięcej satysfakcji. 

Ukulele

Jeśli szukacie prostego, przenośnego instrumentu, na którym stosunkowo szybko nauczycie się grać swoje ulubione utwory to nie mogliście trafić lepiej. Podczas naszych zajęć nauczycie się jak prawidłowo trzymać i stroić ukulele. Nauczymy Was podstawowych akordów, dzięki którym zagracie akompaniament do wielu znanych i lubianych piosenek. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, ukulele może być towarzyszem wielu wypraw, a jego delikatne brzmienie, wspaniale wypełni przestrzeń Waszych podróży.

Arkusze muzyczne

Nuty

Poniżej przesyłamy kilka zaaranżowanych przez nas utworów.

Nasi uczniowie uwielbiają je grać. Sprawdź, może Tobie też dadzą dużo radości.

bottom of page