top of page
okladka_YT_sluchowisko (1).jpg

Bajka muzyczna „O krabie Heniu i dobra czynieniu” opowiada o współodczuwaniu, miłości, empatii i pomaganiu. Wartka akcja, zabawne dialogi i wpadające w ucho melodie sprawią, że nie będziecie się nudzić! Nie jest to klasyczna opowieść z muzyką w tle.

W naszym słuchowisku obie warstwy - zarówno tekst jak i muzyka, są tak samo ważne, przenikają się i uzupełniają nawzajem. Słuchowisko wypełnione jest piosenkami, które poruszają ważne tematy tak jak: empatia, pomoc innym czy ekologia. Zachęcamy do obejrzenia  wersji z animacjami, która stanowi wspaniałe dopełnienie wrażeń słuchowych

IMG_4870.GIF
IMG_4879.GIF

PROJEKT MUZYKA | Twórcy słuchowiska

 

Ola i Janek KORPAK | tekst i muzyka
 

Jesteśmy muzykami z doświadczeniem pedagogicznym i przede wszystkim rodzicami. Od ponad 10 lat prowadzimy lekcje gry na pianinie oraz zajęcia umuzykalniające. Gramy koncerty z autorskimi piosenkami i prowadzimy warsztaty muzyczne dla dzieci. Wierzymy, że dobra, wartościowa muzyka, czasem bardzo różna gatunkowo, serwowana od najmłodszych lat, rozbudzi chęć do dalszego poszukiwania jakości i estetyki, w pozostałych dziedzinach życia.

 

W projekcie wspierają nas:

Ola KAPUŚCIŃSKA | czyta

Maciej ZYCH | koncerty na żywo: saksofon tenorowy, gitara elektryczna

MAŁY TEATR ILUSTRACJI | ilustracje i animacja oraz materiały graficzne
 

Ania TRZPIL-ZAGÓRSKA

Ilustratorka i projektantka graficzna. Wraz z mężem Henrykiem prowadzi Mały Teatr Ilustracji, w ramach którego tworzą i grają spektakle ilustracji dla dzieci, wykorzystując starą tradycję teatru Kamishibai. 

www.malyteatrilustracji.pl

logo bisłe2-29.png

Słuchowisko na falach FM

IMG_8519.jpg

Radio Dla Ciebie

IMG_8522.jpg

Chilli Zet

Kopia pliku IS_tlo_edited.jpg

Honorowy Patronat Medialny:
 Narodowe Centrum Polskiej Piosenki 

Zrzut ekranu 2023-03-4 o 00.17.56.png
bottom of page