top of page
Goniec_tlo.png
Szachy okladka_YT.png
Motylki.gif
Biedra.gif
Krajobraz_ig.jpg

Bajka muzyczna „O małym Pionku i wielkim turnieju szachowym” to historia o dążeniu do celu, odwadze oraz spełnianiu marzeń. Towarzysząc przygodom małego Pionka, poznajemy wszystkie figury biorące udział w grze w szachy. Wartka akcja, zabawne dialogi i wpadające w ucho melodie sprawią, że nie będziecie się nudzić! Nie jest to klasyczna opowieść z muzyką w tle. Obie warstwy - zarówno tekst jak i muzyka są tak samo ważne, a piękne, estetyczne animacje, pozwalają jeszcze głębiej zanurzyć się w niesamowity świat pionków i figur. Odkrywajcie wraz z nami szachy i przekonajcie się ile emocji może wzbudzić ta królewska gra. 

Hetmi.png
zamek.png
skoczek_tlo.png
okladkaIS_tlo.png

PROJEKT MUZYKA | Twórcy słuchowiska

 

Ola i Janek KORPAK | tekst i muzyka
 

Jesteśmy muzykami z doświadczeniem pedagogicznym i przede wszystkim rodzicami. Od ponad 10 lat prowadzimy lekcje gry na pianinie oraz zajęcia umuzykalniające. Gramy koncerty z autorskimi piosenkami i prowadzimy warsztaty muzyczne dla dzieci. Wierzymy, że dobra, wartościowa muzyka, czasem bardzo różna gatunkowo, serwowana od najmłodszych lat, rozbudzi chęć do dalszego poszukiwania jakości i estetyki, w pozostałych dziedzinach życia.

 

W projekcie wspierają nas:

Ola KAPUŚCIŃSKA | dubbing

Jan BOGDANIUK | dubbing | wokal

Maciej ZYCH | koncerty na żywo: gitara 

 

MAŁY TEATR ILUSTRACJI | ilustracje i animacja oraz materiały graficzne
 

Ania TRZPIL-ZAGÓRSKA

Ilustratorka i projektantka graficzna. Wraz z mężem Henrykiem prowadzi Mały Teatr Ilustracji, w ramach którego tworzą i grają spektakle ilustracji dla dzieci, wykorzystując starą tradycję teatru Kamishibai. 

Ula BRUNO

Absolwentka Wydziału Grafiki na ASP w Warszawie ze specjalizacją film animowany. Doświadczona animatorka 2D, twórczyni kanału Ula Bruno Vlog na You Tube i własnej techniki animacji (umbroskopii).

 

 

 

 

 

www.malyteatrilustracji.pl

logo bisłe2-29.png
WIEŻA.png
skoczek_1.png
Ptaszek.gif
KROL_1.png
Goniec_1.png
Krajobraz_ig.jpg

Projekt realizowany we współpracy z Akademickim Związkiem Sportowym w ramach programu “Od pionka do hetmana”. Finansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

AZS_logo_biale_przezroczystosc.png
bottom of page