top of page

PROJEKT MUZYKA

W TWOIM PRZEDSZKOLU !!!

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

 Sami zdecydujcie jak często chcecie się z nami spotykać!


Organizujemy zajęcia umuzykalniające, które prowadzimy regularnie raz w tygodniu, cykliczne spotkania w formie comiesięcznych warsztatów oraz jednorazowe koncerty.

Ceny mogą się różnić ze względu na liczbę dzieci czy lokalizację przedszkola.

694 702 174

KONCERTY

GRUPOWE ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE

Muzyka odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju dziecka. Pozwala się komunikować, wyrażać i rozumieć emocje, daje szansę na budowanie relacji w grupie. Właśnie dlatego stworzyliśmy ofertę regularnych zajęć muzycznych. Pragniemy wprowadzać dzieci w świat wartościowej muzyki, by już od najmłodszych lat kształtować w nich wrażliwość i  poczucie estetyki. Dzieci uczą się podstawowych zagadnień muzycznych, grają na prostych instrumentach perkusyjnych, bawią się rytmem i melodią.

WARSZTATY

W naszej ofercie znajdują się dwa tematy cyklicznych warsztatów. "ABC Muzyki" w którym uczestnicy poznają podstawowe zagadnienia muzyczne oraz "Podróż przez muzyczne gatunki", gdzie pokazujemy cechy charakterystyczne dla danych gatunków muzyki poważnej i rozrywkowej.

 

Podczas naszych spotkań dzieci nie tylko poszerzają wiedzę, ale przede wszystkim aktywnie biorą udział w zajęciach. Gramy, śpiewamy, tworzymy własne instrumenty, poprzez muzyczne zabawy odkrywamy świat otaczających nas dźwięków. 

KONCERTY

Podczas naszych koncertów, dzieci mają okazję poznać nowe instrumenty, potrenować muzyczne umiejętności

i przede wszystkim bawić się przy dobrej

i wartościowej muzyce.

 

Realizujemy koncerty tematyczne. Jesteśmy otwarci na propozycje i chętnie przygotujemy coś specjalnie dla Waszego przedszkola !

bottom of page