PROJEKT MUZYKA

W TWOIM PRZEDSZKOLU !!!

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

 Sami zdecydujcie jak często chcecie się z nami spotykać!


Organizujemy zajęcia umuzykalniające, które prowadzimy regularnie raz w tygodniu, cykliczne spotkania w formie comiesięcznych warsztatów oraz jednorazowe koncerty.

Ceny mogą się różnić ze względu na liczbę dzieci czy lokalizację przedszkola.

694 702 174

KONCERTY

20 PLN brutto

(30 min. od uczestnika)

390 PLN brutto

(45 min. do 15. uczestników)

490 PLN brutto 

(do 40. uczestników)

GRUPOWE ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE

Muzyka odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju dziecka. Pozwala się komunikować, wyrażać i rozumieć emocje, daje szansę na budowanie relacji w grupie. Właśnie dlatego stworzyliśmy ofertę regularnych zajęć muzycznych. Pragniemy wprowadzać dzieci w świat wartościowej muzyki, by już od najmłodszych lat kształtować w nich wrażliwość i  poczucie estetyki. Dzieci uczą się podstawowych zagadnień muzycznych, grają na prostych instrumentach perkusyjnych, bawią się rytmem i melodią.

WARSZTATY

W naszej ofercie znajdują się dwa tematy cyklicznych warsztatów. "ABC Muzyki" w którym uczestnicy poznają podstawowe zagadnienia muzyczne oraz "Podróż przez muzyczne gatunki", gdzie pokazujemy cechy charakterystyczne dla danych gatunków muzyki poważnej i rozrywkowej.

 

Podczas naszych spotkań dzieci nie tylko poszerzają wiedzę, ale przede wszystkim aktywnie biorą udział w zajęciach. Gramy, śpiewamy, tworzymy własne instrumenty, poprzez muzyczne zabawy odkrywamy świat otaczających nas dźwięków. 

KONCERTY

Podczas naszych koncertów, dzieci mają okazję poznać nowe instrumenty, potrenować muzyczne umiejętności

i przede wszystkim bawić się przy dobrej

i wartościowej muzyce.

 

Realizujemy koncerty tematyczne. Jesteśmy otwarci na propozycje i chętnie przygotujemy coś specjalnie dla Waszego przedszkola !